OZNAM O OTVORENÍ

6. máj 2020

Milí návštevníci,

s radosťou vám oznamujeme, že od 8.5.2020 pre vás opäť otvárame bránu Múzea Červený Kláštor. Počas upravených otváracích hodín môžete navštíviť Kláštor kartuziánov aj Krčmu pod lipami.

Podmienky vstupu do múzea i krčmy sme nastavili tak, aby boli zachované všetky hygienické predpisy a neohrozili sme vaše i naše zdravie.

Počas zatvorenej prevádzky sme v múzeu nezaháľali. Okrem dezinfekcie, upratovania a skrášľovania prostredia sme vyrábali hand-made výrobky, ktorých kúpou podporíte činnosť múzea. Okrem iného sme šili ochranné rúška a ľanové tašky, plietli sme koberce, maľovali magnetky, vyrábali bylinkové mydielka i recyklovali staré plechovky...

Veríme, že Vás potešíme nielen samotnou prehliadkou expozície, ale i možnosťou kúpiť si tieto ručne a s láskou vyrábané suveníry.

Tešíme sa na Vašu návštevu už v piatok 8. 5. 2020.